کشتی سواری در تور آنتالیا

تور آنتالیا و فعالیت های آن

فعالیت هایی که باید در آنتالیا انجام دهید 

مقدمه

در خدمت خوانندگان و مشتریان محترم زیما سفر پارس هستیم با  تور آنتالیا  و سفر به این شهر جذاب ترکیه و فعالیت هایی که در آنتالیا قابل انجام است و می تواند سفر شما را به یک سفر خاطره انگیز و دوست داشتنی تبدیل کند.

در این مقاله به موقعیت جغرافیایی آنتالیا، وضعیت آب و هوای آنتالیا و جاذبه های گردشگری آنتالیا مانند مناطق طبیعی، بندرها، مناطق محافظت شده طبیعی، رود ها و رودخانه ها و ساختار باستانی شهری با معماری یونانی.

همراه ما باشید تا با این موارد در این مقاله بیشتر آشنا شوید.

تور آنتالیاشما را با این مکان ها آشنا می کند و می توانید تفریح های توریستی مناسبی در آنتالیا داشته باشید.

جاذبه ها و مکان های جذاب

آنتالیا یک شهر بزرگ در امتداد ساحل جنوب غربی ترکیه است و پایتخت استان خودش می باشد. آنتالیا در کرانه دریای مدیترانه قرار گرفته است و جاذبه های مختلف توریستی را در اختیار شما قرار می دهد.

در ساحل Kaleici قدم بزنید

Kaleici، یا آنتالیای قدیم ، یک منطقه زیبای محافظت شده طبیعی است که شما را به یک سفر در گذشته می برد. اگر چه اکثریت قریب به اتفاق ساختمان ها بازسازی شده اند، هنوز معماری کلاسیک در نمای خارجی آنها وجود دارد. خیابان ها باریک هستند و اگر شما مسیر خود را به خوبی بلد نباشید، بسیار راحت ممکن است گم بشوید، اما این تنها نیمی از سرگرمی در جستجوی قسمت قدیمی شهر است. در این قسمت از شهر، خانه های ارزان قیمت در خانه های بازنشستگی، خرید، غذا خوردن و شب زنده داری با قیمت پایین پیدا خواهید کرد، بنابراین فرصت را از دست ندهید!

آبشار های زیبای آنتالیا

در سراسر منطقه آنتالیا رودخانه ها و آبشارهای بسیاری وجود دارد و بسیاری از آنها بسیار دیدنی هستند. یک رانندگی کوتاه به شما امکان دسترسی آسان به تعدادی از آبشارها را می دهد. برخی از آنها در امتداد ساحل، به اقیانوس ریخته می شوند و بقیه در داخل جزایر، استخرهایی را ایجاد می کنند. برخی از شناخته شده ترین این آبشارها عبارتند از: Duden، Kursunlu و Alexander.

معماری یونانی آنتالیا

اگر چه مردم محلی اغلب دوست ندارند در مورد آن صحبت کنند، اما شهر اصلی آنتالیا عمدتا توسط یونانیان ساخته شده است، بنابراین شما می توانید امکانات فراوانی برای دیدن معماری کلاسیک یونان و مجسمه های باستانی ساخته شده از سنگ گرانیت داشته باشید که یونانیان به خاطر آن مشهور هستند. شما می توانید برخی از این آثار را در خرابه های آمفی تئاتر آسپندوس ببینید که در خارج از آنتالیا قرار دارد. همچنین در نزدیکی ویرانه های باستانی Perge، که در آن شما می توانید خرابه های یک حمام رومی و آگورا، که در آن کسب و کار اجتماعی و سیاسی انجام می شد را پیدا کنید. اگر شما ترجیح می دهید در داخل شهر باقی بمانید، دروازه هادریان در مرکز آنتالیا واقع شده و بسیار زیبا است.

سواحل آنتالیا

آنتالیا درست در امتداد ساحل دریای مدیترانه است. ساحل لارا مسافتی طولانی از شن و ماسه ارائه می دهد و شما از منظره ساحل لذت خواهید برد. بندر آنتالیا منطقه دیگری است که در میان گردشگران بسیار محبوب است. برای لذت بردن از هوا در کنار ساحل، به بندر بروید و کشتی های کوچک و بزرگ را تماشا کنید. هر روز در این بندر شلوغ، کشتی های کروز، قایق های خصوصی و کشتی های تجاری تردد می کنند.
آنتالیا در تابستان گرم و در زمستان سرد و معتدل است، اما سرمای آن شدید نیست که همین ویژگی آن را به یک مقصد سفر عالی در هر زمان از سال تبدیل کرده است.

از صفحه تور آنتالیا  ما دیدن فرمایید و با تور های جذاب آن آشنا شوید.

 


امتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 18
برچسب ها : تور آنتالیا , معماری یونانی , بناهای تاریخی آنتالیا,سواحل آنتالیا,

تاريخ : سه شنبه 10 بهمن 1396 | 16:44 | نویسنده : زیما سفر پارس |