تور هند

هند، به عنوان دومین کشور بزرگ آسیا، باید فکری به حال بازدیدکنندگانی که با تور هند قصد سفر به آن را دارند، کند تا بتوانند به راحتی به نقاط مختلف کشور سفر کنند. خوشبختانه تعدادی از گزینه های حمل و نقل هوایی، راه آهن و جاده ای در این کشور وجود دارد. این مرور کلی از سیستم حمل و نقل در هند به شما کمک خواهد کرد که با بهترین راه ها برای سفر به نقاط مختلف هند آشنا شوید.

گزینه های سفر با استفاده از سیستم حمل و نقل در هند

مسافرت هوایی در هند

تور هند

دولت هند اجازه داده است تا خطوط هوایی خصوصی از سال 1994 در بازار این کشور فعالیت کنند. اما، از سال 2005 تا کنون، تعداد هواپیماهای خصوصی در مسیرهای داخلی و بین المللی افزایش یافته است. بسیاری از آنها شرکت های کم هزینه هستند که قیمت های کمتری را با کاهش خدمات مسافرتی، مانند غذاهای رایگان در حین پرواز، ارائه می دهند. مسافرت هوایی در هند پرطرفدار است که توسط اقتصاد پر رونق این کشور پرورش یافته است. فرودگاه های هند با ترافیک هوایی شدیدی دست و پنجه نرم می کنند. مشکلات اصلی شامل امکانات منسوخ شده و نبود باند کافی است که منجر به تراکم و تاخیر بیش از حد پروازها شده است. با وجود این، پرواز سریع ترین و آسان ترین راه برای سفر در هند است. شرکت های هواپیمایی داخلی هند حدود 80 شهر را به یکدیگر متصل می کنند و رقابت موجود در بین خطوط هواپیمایی ارزان قیمت، هزینه های سفر را بسیار ارزان تر کرده است.

مسافرت های ریلی در هند

نقاط مختلف هند به خوبی با یک شبکه راه آهن گسترده به هم متصل شده است که مجموعا 60،000 کیلومتر در سراسر کشور گسترش یافته است. این امکان وجود دارد که از یک طرف هند به سوی دیگر آن تنها در دو شب یا سه روز سفر کنید. سفر با قطار یک جایگزین مناسب برای سفر هوایی در هند است، اگر چه می تواند کمی خسته کننده باشد. طیف وسیعی از اقامتگاه های مختلف در مسیرهای طولانی قطار وجود دارد و فرآیند رزرو اغلب برای مسافرانی که برای اولین بار با تور هند به این کشور سفر می کنند، گیج کننده است. با این حال، راه بهتری برای آشنایی با فرهنگ هندی و سبک زندگی آنها وجود می‌باشد و شما در طول سفر می توانید از چشم اندازهای زیبای هند در مسیر لذت ببرید.

تور هند

خبر خوب برای گردشگرانی که مایل به سفر به هند با قطار هستند، اما نمی خواهند آسایش و زندگی لوکس را فدا کنند، این است که از تعدادی از قطارهای توریستی لوکس و خاص استفاده کنندکه مانند کاخ بر روی چرخ نقاط مختلف کشور را به هم وصل می کند. این قطارها راهی جالب و منحصر به فرد برای بازدید از بهترین مقاصد گردشگری در تور هند می باشند. علاوه بر سیستم راه آهن ملی، شبکه قطار حومه نیز در برخی از شهرهای بزرگتر هند مانند دهلی، بمبئی، کلکته (کلکته)، چنای، حیدرآباد، و پونه مورد استفاده قرار می گیرد. دهلی دارای یک شبکه قطار زیرزمینی تحت عنوان Metro است که به تازگی راه اندازی شده است. کلکته نیز دارای یک شبکه ریلی زیرزمینی تحت عنوان مترو است که برای اولین بار در هند در این شهر راه اندازی شد. این یک روش کارآمد برای سفر از شمال به جنوب، از یک طرف شهر به سوی دیگر آن است. در بمبئی، قطارها قدیمی، گرم و شلوغ هستند، و تنها وسیله خنک کننده، پنکه می باشد. بهتر است به هنگام صبح و عصر که ساعت های اوج ترافیک هستند از سوار شدن به آنها اجتناب کنید.

سفر جاده ای در هند

تور هند

برای کسانی که ترجیح می دهند با توجه به جدول زمانی خود با ماشین سفر کنند، اجاره یک ماشین و راننده می تواند یک راه حل عالی باشد. کرایه ماشین بدون راننده در هند توصیه نمی شود زیرا رانندگی در هند به شدت نیاز به آرامش و کنترل اعصاب دارد. مدت زمان زیادی طول می کشد تا یک شخص با تجربه قادر به رویارویی با ترافیک بی نظم این کشور باشد، که هیچ یک از قوانین جاده ای را رعایت نمی کنند و به طور مداوم بوق می زنند. بیشتر مسافران ماجراجو تور هند ممکن است یک موتور سیکلت کرایه کنند تا از مناظر متفاوت و زیبای این کشور بازدید کنند. کرایه موتور سیکلت و اسکوتر یک راه محبوب برای سفر به نقاط مختلف هند است. در اطراف گوا، جایی که سواحل زیادی در امتداد خط ساحلی گسترش یافته اند. همچنین برخی از شرکت ها برای تورهای مسافرتی موتور سیکلت عالی ارائه می دهند که با استفاده از آنها می توانید بدون هیچ زحمتی سفر کنید.

تور هند

هند دارای یک شبکه بزرگ از اتوبوس است، که تردد در جاده ها و در شهرهای مختلف را تسهیل می کند. آنها توسط شرکت های دولتی مختلف حمل و نقل دولتی و همچنین شرکت های خصوصی اداره می شوند. سفر با اتوبوس برای مسافت های کوتاه می تواند یک روش جذاب باشد، چرا که جدول زمانی آنها پرتکرارتر از قطار است و بسیار آسان تر از قطار می توانید آن را رزرو کنید. بهترین راه برای سفر در داخل شهر توسط سه چرخه های اتوماتیک تحت عنوان ریکشاو یا تاکسی است. هر دوی آنها اغلب در خیابان ها به آسانی قابل دسترسی هستند که مجهز به کیلومترشمار بوده و کرایه را بر اساس مسافت پیموده شده محاسبه می کنند. بدون شک، هنگام رفتن به هتل خود از فرودگاه، راحت ترین گزینه گرفتن یک تاکسی از غرفه ای در خارج فرودگاه است. گزینه دیگر برای گردشگران تور هند ، اتوبوس های ویژه فرودگاهی که در فرودگاه های بزرگ در دسترس هستند، می باشد.

زیما سفر پرس ارائه دهنده تورهای مسافرتی و گردشگری و همچنین تور هند میباشد.برای دریافت تور هند ارزان قیمت و تور هند لحظه آخری با شماره 02174634 با ما تماس بگیرید.امتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 2
برچسب ها :

تاريخ : چهارشنبه 28 شهريور 1397 | 11:49 | نویسنده : زیما سفر پارس |