3 هتل ساحلي در لنکاوي مالزي براي داشتن تعطيلاتي عاشقانه

تور مالزيتجربه يک سفر تفريحي کامل و پر ماجرا را به مسافران خود هديه مي‌دهد. بي‌دليل نيست که مالزي را "جواهر آسيا" مي‌نامند. اگر شما هم در پي برنامه‌ريزي يک سفر رنگارنگ و متنوع در کشوري با آب و هواي خوب، سواحل زيبا، طبيعت و حيات وحش بکر و غذاهاي خوشمزه هستيد؛  تور مالزي  را فراموش نکنيد. در اين مطلب وب‌سايت آژانس مسافرتي و گردشگريزيما سفر پارسمي‌خواهيم شما را با سه نمونه از بهترين سواحل و هتل ساحلي مالزي براي گذراندن تعطيلاتي عاشقانه، آشنا کنيم.

هتل ساحلي يکي از بهترين مکان‌ها براي استراحت و کسب آرامش مطلق است. تجربه اقامتي لوکس در استراحتگاه‌هاي سواحل مالزي در محدوده‌اي بسيار آرام و با رعايت حريم خصوصي، همه آن چيزي است که مي‌تواند سفري به ياد ماندني را براي شما رقم بزند.

 

 

ساحل و هتل کازا دل مار در لنکاوي

ساحل کازا دل مار يا "خانه دريا" وعده اقامتي به‌يادماندني و دلپذير را به مسافراني که مي‌خواهند از زندگي شهرنشيني و شلوغي فرار کنند و به تفريحات رمانتيک بپردازند، نويد مي‌دهد. اين استراحتگاه داراي منظره زيباي ساحل پانتياي سنانگ بوده و در لنکاوي واقع شده است. بازديد از جزاير جادويي که مجتمع را احاطه کرده‌اند؛ تنها با رفتن به بالکن اختصاصي اتاق‌هاي استراحتگاه و چشم دوختن به منظره پاناروماي قرار گرفته در پيش چشمتان ممکن مي‌شود.

در اين هتل مي‌توانيد يک شب خنک و آرام را در بالکن سپري کنيد؛ و اطمينان حاصل کنيد که صرف صبحانه در پاسيو و همچنين صرف شام در ساحل و زير نور ماه را از دست نمي‌دهيد.

يک نکته جالب اينکه صبحانه عجيب و غريبي اينجا در انتظار شما است. لذت بردن از آبميوه تازه، نوشيدني‌هاي خانگي، شيريني‌ها، سوشي و يا انتخاب از طيف گسترده‌اي از غذاهاي مالزيايي و بين‌المللي، رضايت هر سليقه‌اي را جذب خواهد کرد.

علاوه بر استراحت، بهره بردن از انواع امکانات و فعاليت‌هاي تفريحي از جمله راهپيمايي در جنگل، غواصي، قايق سواري، گردش در جزيره و... از جمله مواردي است که امتحان کردن آن را در کازا دل ماري توصيه مي‌کنيم.

 

 

هتل ساحلي و هتل دانا در لنکاوي

هيجان رفتن به يک مجتمع ساحلي لوکس جديد هميشه بالا است. با اين حال ورود به ساحل دانا و مجتمع ساحلي آن بيش از بقيه موارد هيجان انگيز خواهد بود. اين هتل در واقع يک مرکز لوکس با ديدگاه سلامتي است. پس از ورود به هتل، ماساژورهاي آموزش ديده با آبگرم آماده ارائه خدمت و خارج کردن خستگي سفر با ماساژ گردن و شانه به مدت 15 دقيقه هستند. قبل از اينکه ماساژ شما به پايان برسد، آب انبه خنک و حوله‌هاي گرم به اتاق ماساژ آورده مي‌شود؛ و همه اين خدمات در اتاق‌هاي شيک و جذاب ارائه خواهد شد.

واقعيت جالب درباره مجتمع ساحلي دانا سبک قديمي و استفاده از معماري بريتانيايي دوران استعماري کشور مالزي در آن است.

 

 

ساحل و هتل داتاي مالزي

ساحل داتاي و هتل داتاي، يکي از بهترين هتل‌ها در جهان است. ساحلي بي‌نظير در مجموعه سواحل مالزي که در جزيره‌اي دور و در منطقه لنکاوي واقع شده است. اين هتل محلي بسيار مناسب براي استراحت، و ساحل و طبيعي بسيار جذاب براي علاقمندان به طبيعت بکر و حيات وحش است. در اين جزيره از تماشاي ميمون‌ها و پرواز لمورها (نوعي ميمون با پرش‌هاي طولاني) و... تعجب نکنيد.

يکي از سرگرمي‌هاي جذاب در اين منطقه آشپزي تعاملي و جمعي است؛ که مي‌توانيد به آن بپيونديد و روش آشپزي غذاهاي مالايي را بياموزيد.

نقطه مشترک سواحل لنکاوي در کشور مالزي و اين سه هتل ساحلي مناسب بودن آن براي سفرهاي آرام، رمانتيک و دو نفره است. از اين رو اين هتل‌ها و سواحل آن را به زوج‌هاي جواني که قصد سفر با تور مالزي لحظه آخري  به اين کشور را دارند، توصيه مي‌کنيم.

با تماس با کارشناسان مجرب آژانس مسافرتي و گردشگري زيما سفر پارس، از مشاوره رايگان براي  تور مالزي  استفاده نماييد و از  آفر تور مالزي  باخبر شويد.امتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 15
برچسب ها :

تاريخ : پنجشنبه 19 مهر 1397 | 21:24 | نویسنده : زیما سفر پارس |