تور اروپا

سوئیس کشوری با کوه های زیبا و طبیعت شگفت انگیز، شکلات و پنیر یکی از کشورهای اروپایی است که مورد علاقه بسیاری از گردشگران و مسافران تور اروپا می باشد. اگر در حال بازدید از سوئیس هستید، یا قصد سفر به این کشور را دارید، جاذبه‌های گردشگری بسیار زیادی در این کشور وجود دارند. از این مکان‌ها دیدن کنید تا بهترین تجربه ممکن را از گردشگری در تور اروپا داشته باشید. آنهایی که می‌خواهند این جواهر اروپایی را تجربه کنند، مطمئنا هیچ کمبودی از لحاظ پیدا کردن مکان‌های عالی نخواهند داشت و در این کشور که نرخ جرم بسیار پایینی دارد احساس امنیت خواهند کرد، اگرچه همیشه می‌توانید به شماره‌های اضطراری این کشور دسترسی داشته باشید. در اینجا به معرفی تعدادی از مکان‌های برتر این کشور می‌پردازیم که در سفر خودبه این کشور باید از آنها دیدن کنید تا بهترین تجربه ممکن را از گردشگری در سوئیس داشته باشید.

 

" آژانس گردشگری و مسافرتی زیما سفر پارس تور اروپا ترکیبی را برای دوستداران سفر به این قاره زیبا ارایه می‌دهد "

 

مکان‌های برتر مسافرتی در سوئیس

 

دریاچه ژنو و شهرهای پیرامون آن

سوئیس در تور اروپا

شهر ژنو در غرب و لوزان در شرق این دریاچه قرار دارند، یک آبگیر عظیم که سلت‌ها به درستی به آن، نام “Lem an” یا "آب بزرگ" را دادند. هنوز هم سوئیسی‌های فرانسوی زبان این دریاچه را با اسم دریاچه آب بزرگ می‌شناسند. این دریاچه 582 کیلومتر مربعی دارای قلعه‌های شگفت انگیزی در کناره‌های خود است و تاکستان‌هایی کشیده در کنار آن جریان دارند که نمایی جالب را از سوئیس فراهم می‌آورند. قایق‌های پارویی و موتوری بسیاری هر روزه از آب‌های آن عبور می‌کنند. این دریاچه نقطه‌ای عالی برای کاوش کوه‌های جورا، کوه‌های آلپی واد یا دریاچه لوزان می‌باشد. آنهایی که به دنبال فضایی بین المللی‌تر هستند می‌توانند سریعا به شهر ژنو بروند، مرکز حداقل 200 سازمان بین المللی و همچنین مقر سازمان ملل متحد. به عنوان سومین شهر بزرگ سوئیس، ژ‌نو دارای جمعیتی پیچیده با فضاهای سبز فراوان، موزه‌های سحرانگیز و رستوران‌های عالی است، با این حال هنوز هم فضای هنری خود را حفظ کرده است. یکی از بزرگترین فواره‌های دنیا یعنی جت آدو بر روی تصاویر کارت پستال ژنو قرار دارد. 

برن

سوئیس در تور اروپا

بسیاری از مردم نمی‌دانند که شهر قرون وسطایی برن پایتخت سوئیس است. اما به محض اینکه پا در خیابان‌های سنگفرشی باریک آن می‌گذارید، همه شک‌های شما ناپدید خواهند شد. در هر گوشه از این شهر تاریخ مشغول آواز خواندن است، مخصوصا در "شهر قدیمی" آن که به عنوان یک میراث جهانی یونسکو شناخته می‌شود. برج‌های تاریخی بر روی نماهای ماسه سنگی، فواره‌های بسیار و جوی‌های برن سایه افکنده‌اند، در حالی که دالان‌های آن مملو از بوتیک، کافه و رستوران است و در برخی مواقع در زیرزمین‌ها پنهان می‌شوند. به عنوان مقر کنونی پارلمان سوئیس، برن یکی از مراکز تاریخی این کشور بوده که به خوبی حفظ شده است. این شهر دارای یک باغ گیاه شناسی فوق العاده، بازار هفتگی بسیار زیبا و دسترسی به دریاچه آر و پارک خرس‌ها بوده، که در آن خانواده‌ای از خرس‌ها، نماد این شهر، سکونت دارند.

لوتسرن

سوئیس در تور اروپا

شهر دریاچه‌ای لوتسرن در قلب سوئیس جای گرفته است؛ یک شهر بسیار عالی دیگر برای کارت پستال که در منظره‌ای کوهستانی قرار دارد. برج‌های غول پیکر، پل‌های چوبی و کلیساهای قدیمی به همراه دیوارنگاری‌های تاریخی به این شهر اجازه داده‌اند نمای قدیمی خود را حفظ کند که به زیبایی‌های این مکان عالی گردشگری می‌افزایند. از مناظر هیجان انگیز و دریاچه لوتسرن در تور اروپا  لذت ببرید و به سمت قله‌های مجاور این شهر یعنی پیلاتوس، ریگی یا استانسرهورن پیش بروید.

آبشار راین

سوئیس در تور اروپا

آبشار راین، بزرگترین آبشار اروپا، یک شگفتی طبیعی سحرآمیز در میان مکان‌های گردشگری سوئیس است. این آبشار در شمالی‌ترین بخش سوئیس و نزدیک به شهر شافهاوسن قرار داشته و عرضی معادل 150 متر دارد. بازدید کنندگان می‌توانند منظره آن را از چندین منظره تماشا کنند، در حالی که افراد ماجراجو این امکان را دارند که خودشان یک قایق اجاره کنند و به قلعه‌های مجاور آن یعنی شلوس لاوفن و شلوس وورث بروند. در روز ملی سوئیس، یعنی 1 آگوست، آبشار راین با آتش بازی‌های شگفت انگیزی تزئین خواهد شد که گردشگران زیادی را به سمت خود می‌کشاند.

زوریخ

سوئیس در تور اروپا

به عنوان پایتخت فرهنگی سوئیس، زوریخ مطمئنا جایی نیست که بتوانید در هنگام بازدید از سوئیس از لیست خود خط بزنید. اگرچه بسیاری از مردم از آن مطلع نیستند، اما در پشت ظاهر تجاری زوریخ یک زندگی شبانه مداوم وجود دارد که تا اندازه‌ای مدرن است. علاوه بر این، زوریخ رژه خیابانی (Street Parade) را میزبانی می‌کند، که یکی از بزرگترین پارتی‌های سالانه در جهان است. در حالی که این شهر بعضی از ریشه‌های تاریخی خود را حفظ کرده است که در خانه‌های نمادین، کلیسای گروسمانستر، موزه ملی سوئیس و میدان لیندنهوف مشخص است، بازسازی نسل در زوریخ ثروتمند بسیار سریع است. مکان‌ها و کارخانه‌های تاریخی هدف خود را تغییر داده‌اند و اکنون به عنوان فضاهای فرهنگی مورد استفاده قرار می‌گیرند، که در مجموع بیش از 50 موزه و 100 گالری هنری را در زوریخ گرد هم آورده‌اند. زوریخ به عنوان یکی از با رفاه‌ترین شهرهای جهان شناخته می‌شود و هر چیزی را که از یک شهر بخواهید می‌توانید در آن پیدا کنید. با این حال، شما هنوز هم فرصت دستیابی به شهرهای روستایی و خوش منظر را در فاصله‌ای بسیار نزدیک در اختیار دارید. در مورد زیباترین شهرهای سوئیس در فاصله دو ساعتی زوریخ مطالعه کنید و از آنجاها دیدن کنید.

" با تور اروپا ارزان  و تور اروپا لحظه آخری  زیما سفر پارس می توانید از کشورهای زیبا و مناظر طبیعی این قاره دیدن کنید "امتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 2
برچسب ها :

تاريخ : دوشنبه 14 آبان 1397 | 15:44 | نویسنده : زیما سفر پارس |