دلایل سفر و استفاده از تور گرجستان - قسمت سوم

14 دلیل عمده برای سفر به گرجستان در حال حاضر! - قسمت سوم

سلام و درود خدمت همراهان آژانس مسافرتی و گردشگری زیما سفر پارس ، با سری مقاله تور گرجستان درمورد دلایل تور به گرجستان صحبت می کنیم.

14 دلیل عمده برای تور گرجستان قسمت سوم را با هم بررسی می کنیم.

ایمنی

آیا گرجستان امن است؟ در مورد جنگ چطور؟ اولاً: چه جنگی؟ دوماً: بله. گرجستان یکی از امن ترین کشورهایی است که تا به حال به آن سفر کرده ام. جنایتکاری تقریبا غیرممکن است؛ قتل، آدم ربایی گردشگران، همانطور که در (Come Back Alive) ذکر شده، کاملاً بی معنی است. بر خلاف دیگر کشورهای منطقه، فساد پلیس کاملا حذف شده است، و دوستان ما که لباس یونیفرم بر تن دارند کاملاً آموزش دیده اند. هیچ جنگی وجود ندارد - جنگ در روسیه اتفاق افتاد و در سال 2008 به پایان رسید، و مناقشه آبخازیه نیز برطرف شده است، شما حتی می توانید بدون مشکل به آنجا سفر کنید، همانطور که در اینجا توضیح می دهم.

از طرف دیگر، برخی از منابع نشان می دهند که گرجستان سومین کشور امن در جهان پس از سنگاپور و کره است. بدون شک، گرجستان یکی از امن ترین کشورها است که شما بازدید خواهید کرد.

فرهنگ

با وجود دوره های اشغال خارجی، گرجستان سخت تلاش کرد تا فرهنگ و هویت ملی خود را حفظ کند. از لحاظ تاریخی، نفوذ روسیه (با وجود مقاومت) و ایران، در معماری و نقاشی ساختمان ها تاثیرگذار بوده است. این کشور دارای سنت ادبی غنی است؛ زندگی سنت نینو یکی از آثار ادبی خوب به حساب می آید. هنر همچنین در اینجا، از حالت سنتی تا سبک های معاصر رشد کرده است. شما بعضی از کارهای خیره کننده هنرمندان محلی و مجسمه سازان را در همه جا در اطراف تفلیس و باتومی مشاهده خواهید کرد. در آخر، سینمای گرجستان، با وجود کمبودهایی که دارد شروع به ساختن شهرت خود در عرصه جهانی کرده است، با ساخت فیلم Tangerines که یک تولید مشترک با استونی بوده و نامزد کسب جایزه اسکار می باشد (در زیر خلاصه این فیلم را مشاهده کنید).

تفلیس قدیم

تفلیس قدیم، بخشی تاریخی پایتخت گرجستان، به تنهایی ارزش سفر کردن را دارد – به طوریکه در بعضی سفرها، فقط در پایتخت اقامت داشتم. قدم زدن در اطراف ساختمان های تاریخی از قرن هفدهم تا نوزدهم، و همچنین مشاهده هنر دکو. بسیاری از آنها به شدت به نوسازی و بازسازی نیاز دارند، اما برای من، این جایی است که هنر در آن نهفته است.

بخش های تخریب شده به منطقه شخصیت می دهد و یک فضای غمگین و تقریبا عاشقانه ایجاد می کند. بخشی از تفلیس قدیم، به خصوص در پای قلعه ناریخالا، بازسازی شده است و این تضاد، آن را حتی جذاب تر می کند.

بازدید از کشوری که وجود ندارد

اگر شما در گرجستان هستید و زمان زیادی دارید، می توانید به طور قانونی از منطقه تفکیک شده آبخازیا، که محل درگیری های خونین در اوایل دهه 90 و موضوع اصلی فیلم Tangerines بوده است، دیدن کنید. استقلال آن تنها توسط چندین کشور به رسمیت شناخته شده است. اگر چه ممکن است، طبق قوانین گرجستان، بازدید از Abkhazia از سمت روسیه غیرقانونی باشد، اما شما می توانید از طریق شهر Zugdidi در گرجستان این کار را انجام دهید.

این کاملا بدون هیچ مشکلی است، شما فقط باید یک هفته قبل با مقامات در آبخازیا تماس بگیرید و این قسمت از گرجستان که اغلب گرجی ها مجاز به بازدید از آن نیستند را ببینید.

علیرغم اینکه یک کشور کوچک است، بیش از 14 دلیل برای بازدید از گرجستان وجود دارد. بنابراین، چرا این دلایل را خودتان کشف نمی کنید؟

در نهایت، قبل از خواندن این پست چه چیزی در مورد گرجستان می دانستید؟ آیا شما در آینده از آن بازدید خواهید کرد؟

به پایان مقاله سوم " تور گرجستان " رسیدیم

در قسمت های بعد همراه ما باشید و از " تور گرجستان " ما دیدن فرمایید.

آژانس مسافرتی و گردشگری زیما سفر پارس ارائه کننده " تور گرجستان " ، تور لحظه آخری گرجستان و تور ارزان گرجستان .امتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 12
برچسب ها : تور گرجستان ، تور لحظه آخری گرجستان ، تور گرجستان ارزان,

تاريخ : دوشنبه 17 ارديبهشت 1397 | 12:40 | نویسنده : زیما سفر پارس |