در آنتالیا کجا اقامت کنید

در تور آنتالیا کجا اقامت کنید؟

تماشای مناظر منحصر به فرد سواحل سنگی خیره کننده که با آبهای روشن آبی دریای مدیترانه در هم می آمیزد، هر کسی را به  آنتالیا  جذب می کند. خوشبختانه این شهر به خوبی مجهز است تا به خیل عظیم گردشگران را که هرساله در جستجوی خورشید، ساحل و آرامش به این شهر می آیند رسیدگی کند.

زیما سفر پارس در این مقاله اشاره ای دارد به هتل ها و مکان هایی که در آن اقامت مناسبی می توانید داشته باشید و از  تور آنتالیا  خود لذت ببرید. همراه زیما باشید و از این مقاله استفاده نمایید.

در طول سواحل زیبای مدیترانه ای به طول بیش از ۶۰۰ کیلومتر، هتل های زیادی برای اقامت گردشگران وجود دارد. گرچه اکثر هتل ها در آنتالیا یا منطقه قدیمی کاله ایچی یا در شهر ساحلی لارا واقع هستند، اما گزینه های فراوانی برای رفع نیازهای اقامتی شما وجود دارد. از یک هتل شیک و مدرن در منطقه قدیمی گرفته تا یک استراحتگاه دریایی پنج ستاره،  آنتالیا سلیقه شما را برآورده خواهد کرد.

کاله ایچی (Kaleici)

شهر قدیمی  آنتالیا  با خیابان های پیچ در پیچ، کوچه های سنگی و خانه های با معماری عثمانی، غنی از کاراکتر است. اکثر هتل های شهر در اینجا قرار گرفته اند و پیاده می توان از تمام جاذبه های گردشگری اصلی منطقه قدیمی دیدن کرد. بعید نیست هتلی کوچک پیدا کنید که از یک بنای تاریخی قدیمی بازسازی شده تغییر کاربری داده باشد. این می تواند تور خاطره انگیزی برای شما به ارمغان بیاورد.

لارا (Lara)

لارا منطقه ای در آنتالیا است که هتل های پنج تا هفت ستاره آن را به سلطه ی خود درآورده اند. لارا در شرق شهر و نسبتا نزدیک به فرودگاه آنتالیا است، و محلی ایده آل برای گذراندن تعطیلات محسوب می شود. شن های سفید نرم و آب های آبی روشن این منطقه را احاطه کرده و بهترین مکان برای فرار از دود و دم شهری است و قطعا آرامش در سفر یکی از مهمترین مواردی است که به آن نیاز خواهید داشت. پیشنهاد می کنیم حتما  در این منطقه هتل بگیرید و از آن لذت ببرید.

کمر (Kemer)

شهر روستایی کمر، در ۴۳ کیلومتری آنتالیا و در حومه کوه های توروس قرار دارد. اطراف کمر را کوهستان های باشکوه، جنگل های آرام، زمین های سبز و خطوط ساحلی پرزرق وبرق احاطه کرده است و همین باعث شده کمر مکانی مناسب برای آرامش گرفتن باشد. در نزدیکی کمر، شهر باستانی لیسیلن (Lycian) قرار دارد که قطعا توجه و تحسین شما را از گذشته ی تاریخی شگفت انگیز این منطقه برمی انگیزاند.

کاس (Kas)

در فاصله ی سه ساعتی از غرب آنتالیا، شهر کاس قرار گرفته است؛ یک شهر کوچک ماهیگیری بکر که بهترین صحنه های غواصی در سطح جهان را دارد. ماموریت هتل های این منطقه، فراهم کردن آسایش برای مسافرانی است که می خواهند در سواحل سفید شنی زیر نور خورشید دراز بکشند و تنی به آب های کریستالی بزنند.

آلانیا (Alanya)

شهر ساحلی آنالیا در فاصله ی دو ساعتی از شرق آنتالیا قرار گرفته است و به دلیل آب و هوای گرم، سواحل شنی نرم، ورزشی های متعدد آبی و رستوران های خوب، مقصد مورد علاقه مردم محلی و خارجی ها تبدیل شده است. آلانیا با طراحی بروز شهری مکان مناسبیست برای گذراندن تور و اوقات تعطیلی. 

بلک (Belek)

بلک با بیش از ۴۵ هتل لوکس که در ۲۲ کیلومتر از سواحل شنی گسترده اند، اساسا برای تعطیلات ساخته شده است. در بلک می توانید فراغت خود را با انواع فعالیت های متنوع پر کنید از جمله تنیس، مراکز بهداشتی و تناسب اندام، شنا و آفتاب گرفتن، اسپاهای تفریحی و البته گلف آنهم در سطح جهانی با زمین های با کیفیت بالا.

امیدواریم این مقاله از سری مقاله هایتور آنتالیابرای شما مناسب بوده باشد.

همراه زیما سفر پارس باشید تا از مقاله های بعدی استفاده نمایید.

زیما سفر پارس ارائه کنندهتور آنتالیا،تور آنتالیا لحظه آخریوتور آنتالیا ارزان. در صفحه تور آنتالیا می توانید با انواع این تور ها آشنا شوید و با مشاوره تلفنی با زیما سفر پارس، تور مناسب خود را انتخاب نمایید و از این شهر زیبا دیدن نمایید.امتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 17
برچسب ها : تور آنتالیا ، تور آنتالیا ارزان ، تور آنتالیا لحظه آخری,

تاريخ : سه شنبه 18 ارديبهشت 1397 | 16:46 | نویسنده : زیما سفر پارس |