راهنمای تور مالزی - قسمت اول

راهنمای تور مالزی

 

در این مقاله می خواهیم با  تور مالزی  بیشتر آشنا شویم و سفری به مالزی داشته باشیم. پس همراه زیما سفر پارس باشید تا با تجربه جدیدی در مالزی آشنا شوید.

مالزی یک مقصد سفر منحصر به فرد است که تفاوت بسیار زیادی با کشورهای همسایه خود دارد. مالزی به دلیل دارا بودن جنگل های انبوه شهری کوالالامپور تا سواحل بی نظیر جزایر پرهنتیان، کشوری زیبا و بی نظیر می باشد. روز را در یک قبیله سنتی یا در یک چایخانه در کوهستان کامرون شروع کنید و یا در پارک های ملی بزرگ Gunung Mulu و Taman Negara پیاده روی کنید. در مسیر ممکن است با حیوانات وحشی باور نکردنی از جمله ببرها و اورگوناتان روبرو شوید، پس از حتما همراه تور باشید و از سفر شخصی به این مکان خودداری نمایید. حتماً به Borneo بروید و از جنگل آن دیدن کنید و به درون Spidan شیرجه بزنید چرا که یکی از بهترین مکان های شیرجه در جهان است. مالزی دارای یک سری جاذبه هایی است که به مسافران ارائه می دهد و مناسب مسافرانی است که بلافاصله بعد از تایلند به مالزی سفر می کنند. از این کشور دیدن کنید و از غذای عالی هندی و ادویه های لذیذ آن استفاده کنید و از غذا خوردن لذت ببرید.

بهترین کارهایی که در تور مالزی می توانید ببینید و انجام دهید

گشت و گذار در کوالالامپور

از کوالالامپور دیدن کنید - احتمالا شما حداقل چند شب را در پایتخت مالزی، کوالالامپور خواهید گذراند. برج دوقلوهای پتروناس جاذبه ای است که باید از آن دیدن کنید و اگر از ارتفاع هراس نداشته باشید، می توانید از پلی که این دو ساختمان را به هم متصل می کند نیز عبور کنید. آنها برج هایی عالی با ارتفاع 1500 فوت / 450 متر هستند! یک باغ وحش دیدنی و پرطرفدار در کنار چند پارک نیز وجود دارند که ارزش دیدن دارند.

غواصی و شنا در سواحل مالزی

شیرجه در جزایر پرهنتیان - این جزایر به شدت برای غواصی در زیر آب و شیرجه محبوب هستند به ویژه به دلیل دارا بودن صخره های مرجانی و آب های شفاف در اطراف آنها که زیستگاه طیف گسترده ای از مرجان ها، لاک پشت های دریایی، کوسه های کوچک و ماهی های مرجانی هستند. آنها هر ساله محبوب تر می شوند و مکانی مناسب برای کسب آرامش پس از شرکت در پارتی های ساحلی تایلند می باشند.

کوهنوردی در تور مالزی

پیاده روی در پارک ملی کینابالو - پارک ملی کینابالو در سال 2000 به عنوان اولین میراث جهانی مالزی برای "ارزشهای جهانی" تعیین شده است. شما قطعا به دنبال یک تجربه بسیار ویژه در بازدید خود از این پارک ملی هستید و این پارک ملی شما را ناامید نخواهد کرد. Kota Kinabula بلندترین کوه مالزی و چهارمین کوه بلند در جنوب شرقی آسیا است. پیاده روی در این پارک بزرگ (حدود 1000 کیلومتر مربع!) فوق العاده است. هزینه ورودی برای بزرگسالان خارجی 15 رینگیت مالزی (واحد پول مالزی) است. مجوز کوهنوردی 200 رینگیت و بیمه (که اجباری است) 7 رینگیت برای هر نفر می باشد.

جاذبه های فرهنگی مالزی

لذت بردن از تنوع در روستای فرهنگی ساراواک - این موزه به طور زنده نمایش دهنده میراث تمام گروه های نژادی در Sarawak - مالزی، چین و قبیله های سرخپوستان است که در اینجا صدها سال در صلح و آرامش زندگی کرده اند. جدا از تجربه فرهنگی، تعدادی فعالیت های عجیب و غریب اما سرگرم کننده مانند بولینگ نارگیل، تیراندازی ضربه ای و آموزش های رقص سنتی وجود دارد. هزینه ورودی 50 رینگیت برای بزرگسالان و 25 رینگیت برای کودکان است که شامل ناهار نیز می شود.

حیات وحش مالزی

حیات وحش – مالزی دارای حیات وحش غنی هم در زمین و هم در آبهای اطراف آن است. برخی از حیوانات نادر و خطرناک موجود در دنیا را می توان در آنجا یافت. اورانگوتان، ببرهای مالزیایی، مارمولک و سوماتان راینو همه در این کشور زندگی می کنند و در تورهای حیات وحش می توانید آنها را ببینید. تورهای روزانه کمتر از 500 رینگیت هزینه خواهند داشت، در حالی که یک تور چند روزه بالغ بر 10،000 رینگیت خواهد بود.

کمی با مالزی و هزینه های تور مالزی آشنا شدیم، همراه زیما سفر پارس باشید تا در بخش بعدی راهنمای  تور مالزی  بیشتر با این تور آشنا می شویم.امتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 17
برچسب ها : تور مالزی,

تاريخ : چهارشنبه 4 بهمن 1396 | 11:39 | نویسنده : زیما سفر پارس |