راهنمای تور مالزی - قسمت دوم

راهنمای تور مالزی - بخش دوم

 تور مالزی

در مقاله راهنمای تور مالزی- بخش اول، با بسیاری از فعالیت هایی که در تور مالزی  می شود انجام داد، آشنا شدیم.

در این مقاله به بررسی سایر موارد می پردازیم و مجددا سراغ بررسی مناطق دیدنی در مالزی می رویم.

شیرجه در جزیره سیپادان 

جزیره سیپادان مسلما یکی از بهترین مکان های شیرجه جهان است. آبهای شفاف آن پر از اره ماهی، مانتاری، کوسه، نهنگ و لاک پشت های hawksbill است. برای درک زیبایی این منطقه کافی است بدانید که ژاک کوستو این جزیره را "قطعه ای دست نخورده" معرفی کرده است. سه شیرجه در این منطقه حدود 350 رینگیت برای هر نفر هزینه خواهد داشت در حالی که غواصی در زیر آب 150 رینگیت می باشد.


تورهای بازدید از کشتزارهای چای

مناطق مرتفع کامرون پوشیده از کشتزارهای سرسبز چای می باشد و یک مکان محبوب برای تورها جهت بازدید است. می توانید از کارخانه ها برای یادگیری فرایند تولید آن دیدن کنید و یا فقط یک فنجان چای در کنار کیک میل کرده و استراحت کنید. این منطقه برای استراحت چند روزه به دور از هیاهو و گرمای بقیه بخش های کشور است. بسیاری از تورها رایگان هستند، زیرا آنها فرض می کنند که در آنجا خرید خواهید کرد.


بازدید از جورج تاون در تور مالزی

جورج تاون اغلب به عنوان جذاب ترین شهر مالزی شناخته می شود، با خیابان های پیچیده ای که از مغازه های شلوغ، ساختمان های تاریخی و شب زنده داری عالی برخوردار است. این شهر در سال 2008 به عنوان یک میراث جهانی به ثبت رسیده است و اکنون محبوبیت زیادی دارد.


در پارک ملی Taman Negara ماجراجو باشید 

با حدود 130 میلیون سال قدمت، Taman Negara قدیمی ترین جنگل بارانی در جهان و بزرگترین در مالزی است. این مکان با فعالیت هایی مانند پیاده روی کانوپی، سافاری با خودرو، اکتشاف غار شناخته می شود. هزینه ورودی 1 رینگیت و 5 رینگیت اگر شما قصد عکسبرداری داشته باشید، می باشد.


سوار شدن بر تریشا (سه چرخه)

این یک فرم منحصر به فرد از حمل و نقل است، که در سراسر ملاکا یافت می شود. این تاکسی های سه چرخه ای ساده با دکوراسیون های خاص بسیار جذاب هستند - و برخی از آنها حتی موسیقی تکنو پخش می کنند. رانندگان اساسا در یک رقابت ناخواسته قرار می گیرند، که باعث می شود تاکسی های رنگارنگ و خلاق در سراسر شهر، تصویر ظاهری شهر را بهبود بخشند.


کشف کوتا بارو 

همچنین با نام "شهر اسلامی" شناخته می شود، این یک شهر عالی برای بازدید از کاخ های سلطنتی، مجموعه موزه ها و برخی از بازار های خیابانی است. این شهر همچنین یک مکان عالی برای گذراندن یک شب قبل از رفتن به جنوب یا به تایلند است.


در Pulau Langkawi آرامش کسب کنید

هنگامی که اکثر مردم،تور مالزیرا به یاد می آورند، این اولین جزیره ای است که به ذهن می رسد. این جزیره در هزاران مجله، وب سایت ها، مقالات و غیره نمایش داده شده است، یک جاذبه زیبا با سواحل زیبا و تابش خورشید فراوان است. رستوران های بزرگ زیادی برای انتخاب وجود دارند و دیدنی های جالب و روستایی زیادی منتظر هستند تا توسط شما کشف شوند، بنابراین مطمئن باشید از گذراندن وقت خود در این مکان لذت خواهید برد.


بازدید از Ipoh 

این یکی از بزرگترین شهرهای مالزی است و میزبان بسیاری از رستوران ها و مناظر جالب برای بازدید است. چندین موزه و ساختمان های تاریخی، از جمله برج ساعت یادبود توس و معابد مختلف در آن وجود دارد.

قایقرانی در آب های خروشان 

به جزغواصی،مالزی نیز برای شرایط ویژه خود برای قایقرانی در آب های خروشان نیز شناخته می شود. شما می توانید تمام سطوح قایقرانی را در این رودخانه ها پیدا کنید و قیمت ها حدود 200 رینگیت می باشند.

درک ریشه های استعماری مالزی 

مالزی تاریخچه استعماری متنوعی را تجربه کرده است، قبل از رسیدن به استقلال، به دست پرتغالی ها، هلندی ها و بریتانیایی ها افتاده است. برای درک خوب این نفوذ استعماری، به Malacca (یا مالاکا) رجوع کنید. مرکز شهر در سال 2008 به عنوان میراث جهانی یونسکو اعلام شد و شهر پر از موزه ها، ساختمان ها و معابد جالب برای بازدید است.

منتظر مقاله های جذاب تر از زیما سفر پارس باشید و با شرایط تور مالزی  بیشتر آشنا شوید.امتیاز بدهید :

| امتیاز : 0
موضوع : | بازدید : 19
برچسب ها : تور مالزی , تور سنگاپور,

تاريخ : چهارشنبه 4 بهمن 1396 | 11:49 | نویسنده : زیما سفر پارس |