30 جاذبه گردشگری برتر در چین - قسمت چهارم

تور چین و 30 جاذبه گردشگری چین - قسمت چهارم

 

در بخش چهرم از سری مقاله ی تور چین  به سراغ غار های لانگمن در شرق و مرکز چین ، بودای غول پیکر لشان تراس های هانی و رودخانه لی می رویم. جاذبه های گردشگری در تور چین بسیار جذاب هستند و آشنایی با این موارد می تواند بسیار لذت بخش باشد و تور چین خاره انگیزی برای شما بسازد.

پس همراه زیما سفر پارس به مطالعه این مقاله می پردازیم و سفری مجازی به چین می کنیم.

11. غارهای لانگمن چین

غارهای لانگمن در امتداد کوه های ژیانگشان و لانگمنشان در بخش های شرقی مرکز چین واقع شده است. ساخت این غارها در سال 493 میلادی آغاز شد. این غارهای دارای بیش از 2100 حفره، بیش از 100،000 مجسمه بودایی، حدود 40 پاگودا و 3600 سنگی و صخره ای هستند. مجسمه ای با ارتفاع 17 متر (56 فوت) از وایروکاانا در معبد Fengxian محبوب ترین نماد این منطقه است.

10. خط هوایی پودونگ (محل اقامت)

پودونگ منطقه ای در شانگهای در سمت شرقی رودخانه هوآپاپو است که به عنوان مرکز مالی و تجاری چین شناخته می شود. آسمان خراش های خیره کننده این منطقه حدود 20 سال پیش زمین کشاورزی بودند. آسمان خراش ها شامل برج نماد شرقی مروارید، مرکز تجارت جهانی شانگهای، ساختمان جین مائو و برج شانگهای است که در سال 2014 به پایان رسید.

9. تراس های هانی چین

تراس های هانی در دامنه های جنوبی کوه آیلائو در Yuanyang واقع شده و بیش از 1000 سال تحت کشت بوده اند. این تراس های برنجی توسط مردم محلی حکاکی شده اند و یک تپه معمولی را به بهشتی از گیاهان نیمه استوایی تبدیل کرده اند. آب در جنگل های تپه ای ذخیره شده و از طریق تراس هایی برای آبیاری کانال کشی می شود. تراسهای برنجی از دسامبر تا مارس پر از آب می شوند که یک منظره فوق العاده برای بازدیدکنندگان تور چین ایجاد می کنند.

8. بودای غول پیکر لشان تور چین

Mt. Emei میزبان نخستین معبد بودایی در چین است که در قرن اول ساخته شده است. اما قابل توجه ترین بودای امیشان، بودای بزرگ لشان است که در قرن هشتم در دامنه کوه حکاکی شد. این مجسمه حدود 71 متر (233 فوت) ارتفاع دارد و 3 متر (11 فوت) طول انگشتان بر روی دستان عظیم او می باشد. در نهایت مکان یابی این مجسمه غول پیکر از رودخانه های خروشان عبوری از زیر آن قابل تشخیص است چرا که تکه های عظیمی از سنگ در طول فرآیند حکاکی به درون آب رودخانه افتاده است که یکی از مهمترین جاذبه های گردشگری در  تور چین   می باشد.

7. کوه هوانگ

کوه هوانگ یک رشته کوه در شرق چین است که همچنین با نام Huangshan ("کوه زرد") نیز شناخته می شود. این منطقه به دلیل دارا بودن مناظر زیبا، چشم انداز غروب آفتاب، قله های گرانیتی با اشکال خاص و منظره ابرها از بالای کوه شناخته می شود. این کوهها غالبا مه آلود بوده و ابرها در پایین آن قرار می گیرند، به همین دلیل نام های جالبی مانند پرستشگاه 18 Arhats، دریای جنوب، قله گل لوتوس، پایتخت آسمانی و قلم مو نقاشی برای آن در نظر گرفته اند. در دوران باستان تقریبا 60،000 پله سنگی در کنار کوه حکاکی شد. اما امروزه تله کابین هایی وجود دارند که گردشگران می توانند از پایه تا یکی از قله های کوه به طور مستقیم منتقل شوند.

6. گردش در رودخانه لی

سفر کروز در رودخانه لی از گیلین تا یانگشو برجسته ترین جاذبه استان شمال شرقی گوانگزی است. با چشم انداز فوق العاده و فضایی به دور از هیاهوی شهرهای بزرگ، مناظر موجود در امتداد رودخانه لی یکی از جاذبه های توریستی در چین است. رشته کوههای رسوبی مه آلود این منطقه، معنای واقعی آرامش را برای شما ترسیم می کنند. قایق های ماهیگیری سنتی روی رودخانه، با استفاده از قلاب به ماهیگیری می پردازند. بهترین راه برای لذت بردن از مناظر، قایق سواری بین گیلین و یانگشو است؛ از آنجا که زمین مسطح است، بسیاری از مسافران نیز مایل هستند به دوچرخه سواری بپردازند.

با تشکر از حمایت های همیشگی شما عزیزان و  مطالعه مقاله چهارم از  تور چین  ، در قسمت بعدی همراه زیما سفر پارس باشید تا با سایر موارد آشنا شوید.

آژانس گردشگری و مسافرتی زیما سفر پارس ارائه کننده   تور چین   ،  تور ارزان چین  و  تور لحظه آخری چین  با قیمت مناسب و کیفیت بسیار عالیامتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 19
برچسب ها : تور چین,

تاريخ : شنبه 9 تير 1397 | 13:04 | نویسنده : زیما سفر پارس |