10 دلیل برای تور آنتالیا

10 دلیل برای تور آنتالیا و گردشگری در آنتالیا

آنتالیا یکی از منحصر به فرد ترین مناطق تابستانی در جهان است. از عظمت بلندی کوه های تاروس تا سواحل مستقل که تا مناطق باستان امپراتوری سابق گسترش می یابند بعلاوه جاذبه های گردشگری فراوان دیگری که موجب می شوند گردشگران با  تور آنتالیا  و یا به صورت شخصی پای دراین شهر بگذارند، در اینجا 10 دلیل برای بازدید از آنتالیا آورده شده است که شما را با این شهر زیبای ترکیه بیشتر آشنا کند. پس همراه زیما سفر پارس به  تور آنتالیا می رویم تا بیشتر با این شهر زیبا و تفریحی آشنا شویم.

پیاده روی بزرگ تور آنتالیا

این مسیر پیاده روی مشخص شده 540 کیلومتر (335.5 مایل) از Fethiye تا آنتالیا است و حدود 29 روز پیاده روی در آن طول می کشد. افراد پیاده نه تنها می توانند از مناظر دیدنی در کنار ساحل لذت ببردند، بلکه همچنین از 25 مکان تاریخی که متعلق به امپراتوری Lycian است عبور می کنند. این مسیر یک راه قدیمی بوده که بیشتر آن مسیر ساحلی و جنگلی است که از حاشیه کوهستان عبور می کند. در فصل های خوش آب و هوا توریست های ورزشکار بسیاری از این مسیر عبور می کنند. اماکن تاریخی محصور کننده ای از امپراطوری های باستان در این مسیر به چشم می خورد که تاریخ را برای شما روشن می کند.

خرابه های باستانی در کنار ساحل

Çıralı، یکی از زیباترین و توریستی ترین سواحل  تور آنتالیا  ، توسط کوه های سبز محصور شده است و یک چشم انداز وسیع از آب های نیلگون را ارائه می دهد. این دقیقا همان جایی است که شهر باستانی Lycian با نام Olympos واقع شده است؛ پس از یک روز استراحت در کنار ساحل، کمی درون این خرابه ها قدم بزنید.

هتل های شگفت انگیز آنتالیا

جدای از استراحتگاه های عالی که بهترین چشم اندازها از سواحل آنتالیا را ارائه می دهند، اقامتگاه های کوچکتر به شکل بوتیک نیز وجود دارند که قیمت های بسیار پایینی را ارائه می دهند که به طور کامل در طبیعت، از خانه های سنگی در کوه گرفته تا هتل های کنار ساحل، واقع شده اند و به معنای واقعی کلمه گزینه های اقامتی هیچ کسی را در آنتالیا ناامید نمی کند.

این اقامت گاه ها دارای امنیت مناسب است و آرامش قابل توجهی در ساحل، کوهستان و در شهر تقدیم شما می کند و  تور آنتالیا ی خاطره انگیزی برای شما رقم می زند.

مصنوعات تاریخی و موزه آنتالیا

موزه آنتالیا، یکی از بزرگترین موزه های ترکیه، دارای یک مجموعه قابل توجه از 13 سالن نمایشگاهی و یک گالری در فضای باز را دارا می باشد. در این مجموعه می توانید انواع مختلف از یافته های باستانی از دوران پالئولیتیک و مجسمه هایی از دوران رومی پیدا کنید. توریست های بسیاری که علاقه به تاریخ دارند، برای این موزه از  تور آنتالیا  استفاده می کنند.

سواحل زیبا و پلاژ های تور آنتالیا

از آبهای فیروزه ای پاتارا تا ماسه های سفید کنیالتی، سواحل آنتالیا بسته به ترجیحات شما، می توانند از یک مکان شلوغ تا مناطق منزوی و جدا افتاده گسترده شوند. با توجه به تمایلات خود می توانید در یکی از هتل های لوکس آنتالیا یا در یک هتل بوتیک کوچک با یک ساحل کوچک اختصاصی اقامت کنید و هر وقت خواستید به ساحل بروید.

شگفتی های طبیعی و طبیعت خیره کننده آنتالیا

این گروه از آبشارها به درستی یک مکان مناسب برای بازدید کنندگان می باشد. آبشار بالایی در یک پارک در شمال شرق آنتالیا قرار دارد و توسط گیاهان و جانوران زیبا احاطه شده است، در حالی که بخش پایینی مستقیما به دریای مدیترانه متصل می شود و مکان مناسبی برای تجربه یک  تور آنتالیا  تفریحی با قایق است.

هنگامی که به چشم اندازهای آنتالیا نگاه می کنید، کوه های تاروس همیشه یک منظره عجیب و غریب می سازند. کوه در امتداد مدیترانه و آناتولی مرکزی بخش ها مختلف منطقه را از یکدیگر جدا کرده و پیرامون شهر را احاطه می کند.

غذای شگفت انگیز

آنتالیا نیز مانند سایر بخش های ترکیه غذاهای سنتی خاص خود را دارد و موادغذایی خام تازه زیادی را در بازار می توانید بیابید. حتما یک صبحانه کامل پخته شده با ماهی کبابی و مزه (ترجیحا با چشم انداز دریا) را امتحان کنید.

این غذا ها بسیار شبیه غذاهای ایرانی است و قطعا توجه شما را به خود جلب می نماید.

خرابه های باستانی

آنتالیا دارای سایت های تاریخی زیادی می باشد که از دروازه هادریان در مرکز شهر تا ویرانه های امپراتوری Lycian در سراسر استان را شامل می شود. از مقبره های سنگی Lycian در Myra، ویرانه های باستانی در Arykanda و پایتخت سابق امپراطوری Lycian  در Xanthos دیدن کنید و از  تور آنتالیا  خود لذت ببرید.

همجواری آنتالیا ی قدیم و آنتالیا ی جدید

شهر قدیمی آنتالیا یک ترکیب زیبا از سازه های باستانی و خانه های بازسازی شده عثمانی است که یک منظره عالی از مسیر پیاده روی را از بالای یک ارتفاع ارائه می دهد. از دروازه هادریان وارد شوید، در خیابان های باریک پرسه بزنید و عکسبرداری کنید و در نهایت در زیر یکی از سایه بان های کافه های موجود در منطقه استراحت کرده و از قهوه خود لذت ببرید.

ممنون از همراهی همیشگی شما 

همراه ما  تور آنتالیا را تجربه کنید و از زیبایی های ان لذت ببرید و خاطره ای خوش برای خود و خانواده خود بجا بگذارید.امتیاز بدهید :

| امتیاز : NAN
موضوع : | بازدید : 14
برچسب ها : تور آنتالیا , تور آنتالیا ارزان,

تاريخ : دوشنبه 25 تير 1397 | 20:22 | نویسنده : زیما سفر پارس |